ד"ר נועם פרוטר

ד"ר לרפואת שיניים מטעם האוניברסיטה העברית בירושליים (2002), מומחה לאורתודונטיה בוגר ההתמחות בתל השומר (2011) ומוסמך ברפואת שיניים פורנזית ע"י האקדמיה לפתולוגיה של צבא ארה"ב (2011).

ד"ר נועם פרוטר

ד"ר פרוטר שירת כ-20 שנים בצה"ל בהן טיפס בדרגות ובתפקידים – החל ממפקד מרפאת שיניים בבית הספר לתותחנות ("שיבטה"), בהמשך התמנה לראש מדור תכנון ופיתוח של מערך רפואת השיניים, משם התקדם לראש מדור זיהוי החללים של צה"ל, בהמשך מונה לקצין רפואת השיניים של פיקוד המרכז ולאחר מכן לראש מדור ארגון ובקרה (סגן ראש מערך רפואת השיניים). בתפקידו האחרון שימש כראש מערך רפואת השיניים של צה"ל. 

במקביל לתפקידיו בתחום רפואת השיניים בצה"ל, ד"ר פרוטר מילא תפקיד חשוב בתחום זיהוי החללים בישראל. בשנת 2006, עם פרוץ מלחמת לבנון השנייה, מונה למפקד צוות זיהוי דנטלי ביחידה לרפואה משפטית ויחד עם הרבנות הצבאית הקים את "המכון לרפואה משפטי הצה"לי".

בשנת 2008 היה אחראי על זיהוי גופותיהם של אהוד גולדווסר ואלדד רגב עם החזרתן משבי החיזבאללה. בשנת 2010 הוביל את תהליך זיהוי הגופות לאחר אסון השריפה בכרמל. במסגרת תפקידיו והאחריות שהוטלה עליו, ד"ר פרוטר יזם והקים את מעבדת ה-DNA של צה"ל.
בהמשך שירותו מונה לסגן מפקד היחידה ובהמשך למפקד היחידה המטכ"לית לזיהוי חללים.

ד"ר נועם פרוטר

במרץ 2020, עם פרוץ מגפת הקורונה, הקים ד"ר פרוטר את אחת מהמעבדות הראשונות בארץ לזיהוי הנגיף, אשר העניקה לצה"ל עצמאות, יכולת להתמודד עם אתגר קיומי ולא פחות חשוב, יכולת לסייע למגזר האזרחי.

משך כל שירותו, המשיך לטפל ולהדריך מתמחים במחלקה ליישור שיניים בבי"ח תל-השומר.

ד"ר פרוטר חתום על כ-20 מאמרים והינו מרצה מבוקש בתחום ניהול מערכות בריאות בעת משבר, זיהוי חללים ו-אורתודונטיה. עד כה הרצה בישראל, הודו, אוקראינה, גרמניה וארה"ב.

כיום ד"ר פרוטר הינו האורתודונט האחראי של קופת חולים מאוחדת, אורתודונט ראשי של בית-חולים סורוקה שם מטפל בילדים עם מומים מולדים ובעיקר חיך-שסוע ומנהל את רשת MySmile.

ד"ר פרוטר נשוי לד"ר דליה רבינוביץ' ויחד הם מגדלים שני ילדים מקסימים וגם שתי כלבות.
את זמנו החופשי הוא מקדיש לספורט, לים, למשפחה ולניהול קבוצת הפייסבוק "אורתו בריבוע" וכתיבת ערכים בוויקיפדיה שמטרתם העשרת הידע של המטופלים בתחום האורתודונטיה. ד"ר פרוטר עוסק גם בפעילות התנדבותית שעיקרה ביצוע טיפולי יישור שיניים בעלות סמלית לילדים ממשפחות מעוטות יכולת.

טיפול אורותודונטי מוקדם

התרשמתם מד"ר נועם פרוטר? רוצים לקבוע פגישת ייעוץ? השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
שתפו את ד"ר נועם פרוטר עם חברים!